Wybrany wątek opinii

gdzie jest elblaska milicja???powinni stac i kierowac ruchema nie w krzakach z suszarkami sie chowac!!!
(2025.10.28)
Zomowcy są zajęci zażywaniem narkotyków.
Fer (2025.10.28)
A ty cały czas w czasach ze swojej młodości i już nic nowego nie przyswajasz. Na chodnikach po staremu, śmiało maszeruj.
(2025.10.28)
Powrót do komentarzy