Wybrany wątek opinii

Bardzo dobrze karać przestępców. Rekwirować mienie. Dzieci zabierać i do domów dziecka. W innym razie będzie jak tymi z hetmańskiej. Dzieci straciły ojca, matka syna, a sprawcy hlali i bawili się w elbląskich knajpach za przyzwoleniem sądu. SKANDAL!!!
(2025.10.27)
Rozumiem te łapki w dół, bo jeśli to prawda, że łysy jeden z pierwszych wyroków miał za gwałt to on bardziej boi się więźniów niż Sądu.
(2025.10.27)
Powrót do komentarzy