UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze karać przestępców. Rekwirować mienie. Dzieci zabierać i do domów dziecka. W innym razie będzie jak tymi z hetmańskiej. Dzieci straciły ojca, matka syna, a sprawcy hlali i bawili się w elbląskich knajpach za przyzwoleniem sądu. SKANDAL!!!


Anuluj