UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda tylko że z religii co roku trzeba składać rezygnację mimo że dziecko nigdy na religie zapisane nie było. Za to rodzice których dzieci mają uczęszczać nie muszą nic podpisywać.

Rodzic SP

Anuluj