UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda tylko że z religii co roku trzeba składać rezygnację mimo że dziecko nigdy na religie zapisane nie było. Za to rodzice których dzieci mają uczęszczać nie muszą nic podpisywać.
Rodzic SP
Szkoda tylko że z religii co roku trzeba składać rezygnację mimo że dziecko nigdy na religie zapisane nie było. Za to rodzice których dzieci mają uczęszczać nie muszą nic podpisywać.
Rodzic SP