Wybrany wątek opinii
Elbląska komunikacja dla otępiałych - którzy nie mają poczucia czasu. Jeden mini autobusik / godzinę też mi to komunikacja. Żeby kogoś odwiedzić to dwie godziny trzeba stać na przystanku.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
To zamów sobie taksówkę
Do moderacji
Odpowiedz
1
0