Wybrany wątek opinii

Elbląska komunikacja dla otępiałych - którzy nie mają poczucia czasu. Jeden mini autobusik / godzinę też mi to komunikacja. Żeby kogoś odwiedzić to dwie godziny trzeba stać na przystanku.
(2025.10.27)
To zamów sobie taksówkę
(2025.10.28)
Powrót do komentarzy