UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląska komunikacja dla otępiałych - którzy nie mają poczucia czasu. Jeden mini autobusik / godzinę też mi to komunikacja. Żeby kogoś odwiedzić to dwie godziny trzeba stać na przystanku.
Elbląska komunikacja dla otępiałych - którzy nie mają poczucia czasu. Jeden mini autobusik / godzinę też mi to komunikacja. Żeby kogoś odwiedzić to dwie godziny trzeba stać na przystanku.