UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląska komunikacja dla otępiałych - którzy nie mają poczucia czasu. Jeden mini autobusik / godzinę też mi to komunikacja. Żeby kogoś odwiedzić to dwie godziny trzeba stać na przystanku.


Anuluj