Wybrany wątek opinii

A po co remontować ? Nową zbudować na metrowym podwyższeniu po powodź wróci !
(2025.10.27)
"Nową zbudować na metrowym podwyższeniu po powodź wróci" - Nie, poszukają niższego miejsca i tam postawią - to Polska przecież
(2025.10.31)
Powrót do komentarzy