Wybrany wątek opinii
A po co remontować ? Nową zbudować na metrowym podwyższeniu po powodź wróci !
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
"Nową zbudować na metrowym podwyższeniu po powodź wróci" - Nie, poszukają niższego miejsca i tam postawią - to Polska przecież
Do moderacji
Odpowiedz
1
0