UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Nową zbudować na metrowym podwyższeniu po powodź wróci" - Nie, poszukają niższego miejsca i tam postawią - to Polska przecież
"Nową zbudować na metrowym podwyższeniu po powodź wróci" - Nie, poszukają niższego miejsca i tam postawią - to Polska przecież