Wybrany wątek opinii
Powinno być pytanie o to czy lepiej oddłużyć szpitale i zmniejszyć kolejki do lekarzy zamiast marnować co rok ponad 30 MLD na dodatkowe emerytury
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Czy cenzor to puści ? - Ile marnowanych jest pieniędzy na program 800+? wielokrotnie więcej, ale ty z tego żyjesz więc ci nie przeszkadza.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1