UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinno być pytanie o to czy lepiej oddłużyć szpitale i zmniejszyć kolejki do lekarzy zamiast marnować co rok ponad 30 MLD na dodatkowe emerytury
Czy cenzor to puści ?
Powinno być pytanie o to czy lepiej oddłużyć szpitale i zmniejszyć kolejki do lekarzy zamiast marnować co rok ponad 30 MLD na dodatkowe emerytury
Czy cenzor to puści ?