UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinno być pytanie o to czy lepiej oddłużyć szpitale i zmniejszyć kolejki do lekarzy zamiast marnować co rok ponad 30 MLD na dodatkowe emerytury

Czy cenzor to puści ?

Anuluj