UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby to ode mnie zależało to autobusy 22 i 23 zostały by przywrócone. Zamiast linii C to autobus 23 był by wydłużony ▪︎ Zamiast linii G to była by linia 29 ▪︎ Zamiast linii J to było by 30 ▪︎ Zamiast linii S to było by 31 ▪︎ Zamiast linii Z to była by linia 32