UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I co rok ten sam dylemat? Który to przystanek Dębica Dolna, a który Dębica Górna, Czy nie można wrócić do dawnej nazwy Dębica Stara, Dębica Nowa.

Hary

Anuluj