UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I co rok ten sam dylemat? Który to przystanek Dębica Dolna, a który Dębica Górna, Czy nie można wrócić do dawnej nazwy Dębica Stara, Dębica Nowa.
Hary
I co rok ten sam dylemat? Który to przystanek Dębica Dolna, a który Dębica Górna, Czy nie można wrócić do dawnej nazwy Dębica Stara, Dębica Nowa.
Hary