UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
super! kolejna obietnica spełniona :) a w naszym Elblągu naprawdę żyje się coraz fajniej :)
mieszkankkka
super! kolejna obietnica spełniona :) a w naszym Elblągu naprawdę żyje się coraz fajniej :)
mieszkankkka