UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wciąż narzekacie i wciąż rządzą w Elblągu ci sami. Rządy się zmieniają, a tutaj albo esbecja albo ich synalkowie. A wy wciąż zdziwieni, że kasa ginie.....
Wciąż narzekacie i wciąż rządzą w Elblągu ci sami. Rządy się zmieniają, a tutaj albo esbecja albo ich synalkowie. A wy wciąż zdziwieni, że kasa ginie.....