UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wciąż narzekacie i wciąż rządzą w Elblągu ci sami. Rządy się zmieniają, a tutaj albo esbecja albo ich synalkowie. A wy wciąż zdziwieni, że kasa ginie.....


Anuluj