UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to za głupi pomysł z wieżą widokową na GCh. Wieże widokowe buduje się w miejscach, gdzie coś, np. drzewa zasłania widok. To, że wejdziesz na "gołym" szczycie nawet 10 m wyżej twoich wrażeń widokowych nie poprawi ani o jotę. Jeżeli już budować wieżę, to np. na górze Belweder w Bażantarni, gdzie stała przed wojną. To by miało większy sens.


Anuluj