UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pracownicy GE też będą walczyli strajkiem w dniu 22.10.2025 o dofinansowanie swoich pensji. Czy mieszkańcy Elbląga udzielą im wsparcia w ich walce i czy uznają ten strajk za słuszną sprawę?


Anuluj