UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniały, szlachetny człowiek. Świetny lekarz. Był synem Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 19 w Elblągu, Pana Damazego Sulkowskiego i bratem Marioli. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Bożena L.

Anuluj