Wybrany wątek opinii

Surowy? Buhahaha....
Już niedługo wieś Elbląg. (2025.10.15)
@Już niedługo wieś Elbląg. - A co mieli co powiesić? yhmmm, yyyyy. Z niektórych wieś nigdy nie wyjdzie yyyhmmm.
(2025.10.15)
Powrót do komentarzy