UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Już niedługo wieś Elbląg. - A co mieli co powiesić? yhmmm, yyyyy. Z niektórych wieś nigdy nie wyjdzie yyyhmmm.
@Już niedługo wieś Elbląg. - A co mieli co powiesić? yhmmm, yyyyy. Z niektórych wieś nigdy nie wyjdzie yyyhmmm.