UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Już niedługo wieś Elbląg. - A co mieli co powiesić? yhmmm, yyyyy. Z niektórych wieś nigdy nie wyjdzie yyyhmmm.


Anuluj