UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu przy ul. Browarnej zwisaja gałęzie nad chodnikiem nie można bezpiecznie przejść. A nie wspominając o uschnietych drzewa w okolicy np. Kolo GE i byłego przeds, kola teraz rechabilitacji.


Anuluj