UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jaa25698 - Tak niech wytną jeszcze dąb Bażynskiego będzie jeszcze bardziej bezpiecznie i ładnie! Po co nam stare drzewa.
Widzisz i nie grzmisz
@jaa25698 - Tak niech wytną jeszcze dąb Bażynskiego będzie jeszcze bardziej bezpiecznie i ładnie! Po co nam stare drzewa.
Widzisz i nie grzmisz