UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jaa25698 - Tak niech wytną jeszcze dąb Bażynskiego będzie jeszcze bardziej bezpiecznie i ładnie! Po co nam stare drzewa.

Widzisz i nie grzmisz

Anuluj