UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No ciekawe, czy wszyscy rodzice będą zadowoleni, jeśli zamiast np do SP 18 będą przypisani do SP 9.Potrzebne są chyba konsultacje pani radna


Anuluj