Wybrany wątek opinii

Szkoda że ludzie piszący komentarze mają w sobie tyle nienawiści, jadu i zgorzknienia, Pan płk Kowalski to zwykły człowiek z którym można normalnie po ludzku porozmawiać, nigdy (pomimo swojego stanowiska) nie dawał odczuć że jest ponad "czymś czy kimś" zawsze uśmiechnięty, kulturalny zawsze odnosi się do drugiego człowieka z szacunkiem (w przeciwieństwie do komentujących artykuł). Mam nadzieję że nie długo zostanie dowódcą WOT czego serdecznie życzę.
ZawszeGotowiZawszeBlisko (2025.10.11)
@ZawszeGotowiZawszeBlisko - Wojsko Obrony Tadeusza
(2025.10.12)
Powrót do komentarzy