UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda że ludzie piszący komentarze mają w sobie tyle nienawiści, jadu i zgorzknienia, Pan płk Kowalski to zwykły człowiek z którym można normalnie po ludzku porozmawiać, nigdy (pomimo swojego stanowiska) nie dawał odczuć że jest ponad "czymś czy kimś" zawsze uśmiechnięty, kulturalny zawsze odnosi się do drugiego człowieka z szacunkiem (w przeciwieństwie do komentujących artykuł). Mam nadzieję że nie długo zostanie dowódcą WOT czego serdecznie życzę.

ZawszeGotowiZawszeBlisko