Wybrany wątek opinii

Jak miały by powstać miejsca parkingowe, przecież te stare dziadki jak wyjeżdżają z rynku to wymuszają i stwarzają zagrożenie, a mieli by jeszcze np. tyłem wyjeżdżać z parkingu prosto na płk. Dąbka. Słabo to widzę, jak brakuje miejsc to niech zmniejszą upadły były ruski rynek i tak połowa szczęk stoi pusta
Mieszkaniec . (2025.10.10)
@Mieszkaniec . - Też będziesz starym sklerotycznym dziadem więc pisz z sensem
(2025.10.10)
Powrót do komentarzy