Wybrany wątek opinii
Jak miały by powstać miejsca parkingowe, przecież te stare dziadki jak wyjeżdżają z rynku to wymuszają i stwarzają zagrożenie, a mieli by jeszcze np. tyłem wyjeżdżać z parkingu prosto na płk. Dąbka. Słabo to widzę, jak brakuje miejsc to niech zmniejszą upadły były ruski rynek i tak połowa szczęk stoi pusta
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
@Mieszkaniec . - Też będziesz starym sklerotycznym dziadem więc pisz z sensem
Do moderacji
Odpowiedz
12
5