UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak miały by powstać miejsca parkingowe, przecież te stare dziadki jak wyjeżdżają z rynku to wymuszają i stwarzają zagrożenie, a mieli by jeszcze np. tyłem wyjeżdżać z parkingu prosto na płk. Dąbka. Słabo to widzę, jak brakuje miejsc to niech zmniejszą upadły były ruski rynek i tak połowa szczęk stoi pusta

Mieszkaniec .