Wybrany wątek opinii

Z której jednostki Ci żołnierze !!??
ziomeks (2025.10.09)
@ziomeks - 21 wog elblag
gal (2025.10.09)
@gal - Niedobrze, oj niedobrze.
Omega bis (2025.10.09)
Powrót do komentarzy