UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj wieczorem z powodu bezwietrznej pogody pół Elbląga było w smrodzie i smogu. Jeśli Elbląg jest w połowie stawki to strach myśleć jak musi śmierdzieć w innych miastach

Biegacz amator

Anuluj