UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj wieczorem z powodu bezwietrznej pogody pół Elbląga było w smrodzie i smogu. Jeśli Elbląg jest w połowie stawki to strach myśleć jak musi śmierdzieć w innych miastach
Biegacz amator
Wczoraj wieczorem z powodu bezwietrznej pogody pół Elbląga było w smrodzie i smogu. Jeśli Elbląg jest w połowie stawki to strach myśleć jak musi śmierdzieć w innych miastach
Biegacz amator