Wybrany wątek opinii

To nie fajne, że pod artykułem o nagrodzie dla Ani Dawid, Redakcja wyłączyła komentarze!!! Tym bardziej, że to chyba nie pierwsza nagroda dziennikarska dla Pani Redaktor. A nie fajnie, bo nie ma gdzie złożyć gratulacji. To także sukces Redakcji PortEl-u. Więc Gratulacje dla Ani i Redakcji w takim dziwnym miejscu!!! Brawo!!!
Janusz S. (2025.10.06)
@Janusz S. - towarzystwo wzajemnej adoracji
(2025.10.07)
Powrót do komentarzy