UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie fajne, że pod artykułem o nagrodzie dla Ani Dawid, Redakcja wyłączyła komentarze!!! Tym bardziej, że to chyba nie pierwsza nagroda dziennikarska dla Pani Redaktor. A nie fajnie, bo nie ma gdzie złożyć gratulacji. To także sukces Redakcji PortEl-u. Więc Gratulacje dla Ani i Redakcji w takim dziwnym miejscu!!! Brawo!!!
Janusz S.