UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będą już zawsze podwyżki, przecież na 800+ dla niepracujących szlachciców wyborców PIS trzeba pracować i za nich płacić
Będą już zawsze podwyżki, przecież na 800+ dla niepracujących szlachciców wyborców PIS trzeba pracować i za nich płacić