Wybrany wątek opinii

Nie łatwiej przystosować pod żłobek większy budynek obok po sanepidzie a ten stary wyburzyć wraz z opuszczoną strażą pożarną przy bema?
Wyburzyć (2025.10.02)
Powrót do komentarzy