UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie łatwiej przystosować pod żłobek większy budynek obok po sanepidzie a ten stary wyburzyć wraz z opuszczoną strażą pożarną przy bema?
Wyburzyć
Nie łatwiej przystosować pod żłobek większy budynek obok po sanepidzie a ten stary wyburzyć wraz z opuszczoną strażą pożarną przy bema?
Wyburzyć