UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie łatwiej przystosować pod żłobek większy budynek obok po sanepidzie a ten stary wyburzyć wraz z opuszczoną strażą pożarną przy bema?

Wyburzyć

Anuluj