Wybrany wątek opinii

Zwłaszcza że musimy pożyczać miliardy aby rozdawać emerytom i klerowi
Spadek po pis (2025.10.01)
@Spadek po pis - Emerytom niczego za darmo państwo nie daje. PO 35 latach pracy + dodatek po 75 roku życia nie dostaję nawet obecnej najniższej krajowej.
(2025.10.01)
Powrót do komentarzy