Wybrany wątek opinii
Zwłaszcza że musimy pożyczać miliardy aby rozdawać emerytom i klerowi
Do moderacji
Odpowiedz
15
34
@Spadek po pis - Emerytom niczego za darmo państwo nie daje. PO 35 latach pracy + dodatek po 75 roku życia nie dostaję nawet obecnej najniższej krajowej.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4