UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Spadek po pis - Emerytom niczego za darmo państwo nie daje. PO 35 latach pracy + dodatek po 75 roku życia nie dostaję nawet obecnej najniższej krajowej.


Anuluj