UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Spadek po pis - Emerytom niczego za darmo państwo nie daje. PO 35 latach pracy + dodatek po 75 roku życia nie dostaję nawet obecnej najniższej krajowej.
@Spadek po pis - Emerytom niczego za darmo państwo nie daje. PO 35 latach pracy + dodatek po 75 roku życia nie dostaję nawet obecnej najniższej krajowej.