Wybrany wątek opinii

"przebudowy instalacji sterowania i ogrzewania zwrotnic" na tym odcinku nie kojarzę żadnych zwrotnic :)
(2025.09.29)
to zainstalują aby były
(2025.09.29)
może szykują torowisko pod budowę nowej linii tramwajowej w stronę rycerskiej. albo będą zwrotnice z jednego toru na drugi, albo po prostu te zwrotnice będą tylko na fakturze zapłacone.
okoniowaty (2025.09.29)
a zwrotnice na pl. Konstytucji by pojechać czy to w kierunku na Druską, Saperów ?
(2025.09.29)
To skojarz, że 1 Maja w kierunku placu Konstytucji takowe ma. Bosze....
(2025.09.29)
Powrót do komentarzy