Wybrany wątek opinii
"przebudowy instalacji sterowania i ogrzewania zwrotnic" na tym odcinku nie kojarzę żadnych zwrotnic :)
Do moderacji
Odpowiedz
20
2
to zainstalują aby były
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
może szykują torowisko pod budowę nowej linii tramwajowej w stronę rycerskiej. albo będą zwrotnice z jednego toru na drugi, albo po prostu te zwrotnice będą tylko na fakturze zapłacone.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
a zwrotnice na pl. Konstytucji by pojechać czy to w kierunku na Druską, Saperów ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
To skojarz, że 1 Maja w kierunku placu Konstytucji takowe ma. Bosze....
Do moderacji
Odpowiedz
3
0