Wybrany wątek opinii
Pol godziny opoznienia 17 czy to jest normalne??? Ogarnijcie w koncu ten rozkład! Z 15 02 jest 15 30 i nie ma!! Wolna amerykanka????
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
16!!! Zmarnowany bilet i pieniądze!
Do moderacji
Odpowiedz
7
5