UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pol godziny opoznienia 17 czy to jest normalne??? Ogarnijcie w koncu ten rozkład! Z 15 02 jest 15 30 i nie ma!! Wolna amerykanka????
Pol godziny opoznienia 17 czy to jest normalne??? Ogarnijcie w koncu ten rozkład! Z 15 02 jest 15 30 i nie ma!! Wolna amerykanka????