UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pol godziny opoznienia 17 czy to jest normalne??? Ogarnijcie w koncu ten rozkład! Z 15 02 jest 15 30 i nie ma!! Wolna amerykanka????


Anuluj