Wybrany wątek opinii
A może pomyśleć o przygotowaniu drogi pod torowisko.
Do moderacji
Odpowiedz
44
3
@joko12345 - Już dawno bylo w planach tramwaje na mazurskiej i odrodzenia, nie wspomnę o fromborskiej i królewieckiej do lini nr 2.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1