Wybrany wątek opinii

A może pomyśleć o przygotowaniu drogi pod torowisko.
joko12345 (2025.09.25)
@joko12345 - Już dawno bylo w planach tramwaje na mazurskiej i odrodzenia, nie wspomnę o fromborskiej i królewieckiej do lini nr 2.
JMANIEKoo (2025.09.26)
Powrót do komentarzy