UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@joko12345 - Już dawno bylo w planach tramwaje na mazurskiej i odrodzenia, nie wspomnę o fromborskiej i królewieckiej do lini nr 2.

JMANIEKoo

Anuluj