UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@joko12345 - Już dawno bylo w planach tramwaje na mazurskiej i odrodzenia, nie wspomnę o fromborskiej i królewieckiej do lini nr 2.
JMANIEKoo
@joko12345 - Już dawno bylo w planach tramwaje na mazurskiej i odrodzenia, nie wspomnę o fromborskiej i królewieckiej do lini nr 2.
JMANIEKoo