UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Spisiony naród - "Dobrze że jako naród zamiast schronów wybraliśmy 13 emerytury" - Dobrze też, że wspieramy swoimi podatkami nie chcących pracować, ale wiernych do śmierci, wyborców PIS.


Anuluj