UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Spisiony naród - "Dobrze że jako naród zamiast schronów wybraliśmy 13 emerytury" - Dobrze też, że wspieramy swoimi podatkami nie chcących pracować, ale wiernych do śmierci, wyborców PIS.
@Spisiony naród - "Dobrze że jako naród zamiast schronów wybraliśmy 13 emerytury" - Dobrze też, że wspieramy swoimi podatkami nie chcących pracować, ale wiernych do śmierci, wyborców PIS.