Wybrany wątek opinii
emblonki, to jednak stan umysłu. nie dziwię się, że jest tu najwięcej przekrętów na mieszkańcach.
Do moderacji
Odpowiedz
30
29
Tak, to miasto cwaniaczków, kombinatorów i oszustów a przede wszystkim januszy biznesu.
Do moderacji
Odpowiedz
18
5