Wybrany wątek opinii

emblonki, to jednak stan umysłu. nie dziwię się, że jest tu najwięcej przekrętów na mieszkańcach.
(2025.09.16)
Tak, to miasto cwaniaczków, kombinatorów i oszustów a przede wszystkim januszy biznesu.
(2025.09.16)
Powrót do komentarzy