Wybrany wątek opinii

Ogolnie wszystko na cos czeka, ale grunt, ze jest koncepcja i to jest bardzo dobra koncepcja, ale od koncepcji jestem tutaj ja
(2025.09.16)
"wszystko na cos czeka" - no bo cóż szkodzi obiecać, tak już działają obecne władze, tu.... i tam
(2025.09.16)
Powrót do komentarzy