Wybrany wątek opinii
Ogolnie wszystko na cos czeka, ale grunt, ze jest koncepcja i to jest bardzo dobra koncepcja, ale od koncepcji jestem tutaj ja
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
"wszystko na cos czeka" - no bo cóż szkodzi obiecać, tak już działają obecne władze, tu.... i tam
Do moderacji
Odpowiedz
9
5