UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Były Dni Elbląga I Swieto Chleba? To czego wy jeszcze chcecie? Niedługo będzie moja rolka jak to jest super w tej mieścinie :) uśmiechać się, siema
Były Dni Elbląga I Swieto Chleba? To czego wy jeszcze chcecie? Niedługo będzie moja rolka jak to jest super w tej mieścinie :) uśmiechać się, siema