UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Były Dni Elbląga I Swieto Chleba? To czego wy jeszcze chcecie? Niedługo będzie moja rolka jak to jest super w tej mieścinie :) uśmiechać się, siema


Anuluj