Wybrany wątek opinii

Na Islandii istnieje prawo, które zezwala na posiadanie psa w bloku wyłącznie za zgodą WSZYSTKICH mieszkańców. W Polsce również też tak powinno być.... psiarze to najgorszy typ człowieka. Nawet nie sprzątają po swoich zwierzętach.
(2025.09.11)
Ooo. Wypraszam sobie. Ja sprzątam. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Podpis. (2025.09.11)
Psiarze to najbardziej wartościowy typ człowieka.... no chyba ze nie sprząta po swoich zwierzętach
jjj (2025.09.11)
Najgorszy typ to ten który zwierzę traktuje jak rzecz
(2025.09.11)
Czyli opiekun ? A smród i sierść to też musi każdy akceptować ? Przecież płaci czynszu i nie życzy sobie tego
(2025.09.11)
A może w Islandii a nie na ? Mnie nawet zapach duszących perfum przeszkadza a smród psa w deszczu to już szok a kogo obchodzi alergia na sierść ? Potrafią się gniewać albo twierdzą że skoro nie akceptuje psów w bloku to jest złym człowiekiem dlatego szkoda słów !
(2025.09.11)
Powrót do komentarzy