UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na Islandii istnieje prawo, które zezwala na posiadanie psa w bloku wyłącznie za zgodą WSZYSTKICH mieszkańców. W Polsce również też tak powinno być.... psiarze to najgorszy typ człowieka. Nawet nie sprzątają po swoich zwierzętach.