Wybrany wątek opinii
Oczywiście nie dopiszecie w nagłówku, że chodzi o Pasłęk, żeby każdy myślał, że chodzi o Elbląg. To nie jest przypadkiem manipulacja pod kliknięcia?
Do moderacji
Odpowiedz
43
41
@Beka - Trafne spostrzeżenie
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
@Beka - Beka z ciebie nicponiu czytaj ze zrozumieniem
Do moderacji
Odpowiedz
5
0