Wybrany wątek opinii

Oczywiście nie dopiszecie w nagłówku, że chodzi o Pasłęk, żeby każdy myślał, że chodzi o Elbląg. To nie jest przypadkiem manipulacja pod kliknięcia?
Beka (2025.09.05)
@Beka - Trafne spostrzeżenie
Mietkiwyy (2025.09.05)
@Beka - Beka z ciebie nicponiu czytaj ze zrozumieniem
(2025.09.05)
Powrót do komentarzy