UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście nie dopiszecie w nagłówku, że chodzi o Pasłęk, żeby każdy myślał, że chodzi o Elbląg. To nie jest przypadkiem manipulacja pod kliknięcia?

Beka

Anuluj