UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście nie dopiszecie w nagłówku, że chodzi o Pasłęk, żeby każdy myślał, że chodzi o Elbląg. To nie jest przypadkiem manipulacja pod kliknięcia?
Beka
Oczywiście nie dopiszecie w nagłówku, że chodzi o Pasłęk, żeby każdy myślał, że chodzi o Elbląg. To nie jest przypadkiem manipulacja pod kliknięcia?
Beka