Wybrany wątek opinii

tylko elektrownie atomowe i na węgiel wiatraków Niemcy się pozbywają bardzo dobra decyzja pana prezydenta szacun
(2025.09.01)
"wiatraków Niemcy się pozbywają" - Jak pozbędą się obecnych 80%, i tak będą mieli 30 razy więcej wiatraków niż w Polsce zapomniałeś dodać.
Netkot (2025.09.01)
@Netkot - Bo kiedyś im zryli pałki i stawiali jak gupki
(2025.09.01)
Powrót do komentarzy