Wybrany wątek opinii
tylko elektrownie atomowe i na węgiel wiatraków Niemcy się pozbywają bardzo dobra decyzja pana prezydenta szacun
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
"wiatraków Niemcy się pozbywają" - Jak pozbędą się obecnych 80%, i tak będą mieli 30 razy więcej wiatraków niż w Polsce zapomniałeś dodać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
@Netkot - Bo kiedyś im zryli pałki i stawiali jak gupki
Do moderacji
Odpowiedz
3
2