UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"wiatraków Niemcy się pozbywają" - Jak pozbędą się obecnych 80%, i tak będą mieli 30 razy więcej wiatraków niż w Polsce zapomniałeś dodać.

Netkot

Anuluj