UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"wiatraków Niemcy się pozbywają" - Jak pozbędą się obecnych 80%, i tak będą mieli 30 razy więcej wiatraków niż w Polsce zapomniałeś dodać.
Netkot
"wiatraków Niemcy się pozbywają" - Jak pozbędą się obecnych 80%, i tak będą mieli 30 razy więcej wiatraków niż w Polsce zapomniałeś dodać.
Netkot